Укр Рус
< Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру

Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру
Стаття 5. Закупівля цукру для забезпечення державних потребСт. 5 ЗУ Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру від 17.06.1999 № 758-XIV1. Обсяги закупівлі цукру для задоволення внутрішніх державних потреб визначаються щорічно Кабінетом Міністрів України. Закупівля цукру для задоволення державних потреб здійснюється органами , уповноваженими Кабінетом Міністрів України.

{ Частина перша статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 403-V від 30.11.2006 }

2. Відносини між органами , що здійснюють закупівлю цукру для державних потреб, і виробниками цукру регулюються нормами законодавства України та положеннями угод, що між ними укладаються.

3. Закупівля цукру для задоволення державних потреб здійснюється за умови попереднього фінансування витрат виробників цукру та цукрових буряків у межах мінімальних цін на відповідну продукцію, встановлених згідно з порядком, що передбачений цим Законом. У межах попереднього фінансування зазначених витрат може застосовуватися державне матеріально-технічне забезпечення виробників цукру та вирощування цукрових буряків.

Обсяги і порядок попереднього фінансування та державного матеріально-технічного забезпечення виробників цукру та цукрових буряків передбачаються Державним бюджетом України.

При цьому попереднє фінансування витрат виробників цукрових буряків здійснюється в такому порядку:

40 відсотків - до початку весняних польових робіт;

60 відсотків - до початку сезону збирання цукрових буряків.

4. Грошові розрахунки між органами , що закуповують цукор для задоволення державних потреб, і виробниками цукру та цукрових буряків здійснюються через Державне казначейство України.

Стаття 1 ...3-1 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті