Укр Рус
< Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання

Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання
Стаття 20. Процедура державного експортного контролю при здійсненні міжнародних передач товарів у рамках міжнародних договорів УкраїниСт. 20 ЗУ Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного в від 20.02.2003 № 549-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 14.12.2017

Якщо міжнародна передача товарів виконується в рамках міждержавних або міжурядових договорів України, які передбачають таку передачу, то спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань державного експортного контролю застосовує спрощену процедуру розгляду документів про надання відповідного дозволу або висновку.

Підставою для застосування такої процедури є визначення в міждержавному або міжурядовому договорі конкретних найменувань товарів, а також їх експортерів та кінцевих споживачів.

Рішення про надання дозволу або висновку на здійснення міжнародної передачі приймається спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань державного експортного контролю у термін до 15 днів з дня отримання відповідних документів від суб'єкта здійснення міжнародних передач.

Стаття 1 ...18 19 20 21 22 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті