Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 21 ЗУ Про державний кордон України від 04.11.1991 № 1777-XII


Чинний зі змінами. Перевірено 17.03.2018

Про державний кордон України Стаття 21. Прикордонні представники України 

Для вирішення питань, пов'язаних з підтриманням режиму державного кордону України, виконання міжнародних договорів із цього питання, створення умов для мирного розв'язання прикордонних конфліктів та інцидентів на певній ділянці державного кордону України з особового складу Державної прикордонної служби України в установленому Кабінетом Міністрів України порядку призначаються прикордонні представники України, а також їх заступники.

Прикордонні представники України та їх заступники у своїй діяльності керуються Конституцією і законами України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, а також іншими актами законодавства.

Прикордонні представники України або їх заступники для виконання своїх обов'язків можуть перетинати державний кордон України в будь-якому місці на встановленій ділянці і в будь-який час на підставі спеціальних повноважень, що надаються Головою Державної прикордонної служби України на певний період часу.

Перетинання державного кордону України прикордонними представниками України або їх заступниками здійснюється згідно із законодавством та міжнародними договорами України.

Не врегульовані прикордонними представниками України або їх заступниками питання вирішуються у дипломатичному порядку. { Стаття 21 в редакції Закону N 662-IV від 03.04.2003 - набуває чинності з 01.08.2003 року }
  III. ПРИКОРДОННИЙ РЕЖИМ
Стаття 1 ...18 19 21 22 23 ...35

Перейти до статті