Укр Рус

Про Державний реєстр виборців
Стаття 6. Ідентифікаційні персональні дані виборця Ст. 6 ЗУ Про Державний реєстр виборців1. До ідентифікаційних персональних даних виборця, які однозначно визначають його особу, належать:

1) прізвище;

2) власне ім'я (усі власні імена);

3) по батькові;

4) дата народження;

5) місце народження.

2. У разі відсутності у виборця по батькові відповідно до звичаю національної меншини, до якої він належить, вноситься службова відмітка про відсутність по батькові.

3. У разі відсутності документально підтверджених відомостей про число та місяць народження виборця як число та місяць народження зазначається 1 січня відповідного року.

4. Місце народження виборця, народженого в межах сучасної території України, зазначається відповідно до сучасного адміністративно-територіального устрою України. У разі якщо населений пункт перестав існувати, зазначається його назва відповідно до документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця. При цьому до Реєстру вносяться:

1) зазначення країни народження (Україна);

2) власна назва відповідного регіону України, зазначеного у частині другій статті 133 Конституції України ( 254к/96-ВР );

3) власна назва району (міста обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення), до складу якого входить населений пункт, в якому народився виборець;

4) категорія населеного пункту, в якому народився виборець, та його власна назва.

5. Зазначення місця народження виборця, народженого за межами сучасної території України, включає такі відомості, що вносяться до Реєстру:

1) сучасна назва відповідної країни;

2) для федеративних держав - назва відповідного суб'єкта федерації;

3) категорія населеного пункту, в якому народився виборець, та його власна назва.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...33 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Державний реєстр виборців 

Рекомендовані сторінки

Про Державний реєстр виборців Стаття 7. Персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця Додати коментар до ст.6 ЗУ Про Державний реєстр виборців