Укр Рус
< Про державно-приватне партнерство

Про державно-приватне партнерство
Стаття 5. Форми здійснення державно-приватного партнерства Ст. 5 ЗУ Про державно-приватне партнерство від 01.07.2010 № 2404-VI1. У рамках здійснення державно-приватного партнерства відповідно до цього Закону та інших законодавчих актів України можуть укладатися договори про:

концесію;

спільну діяльність;


{ Абзац четвертий частини першої статті 5 виключено на підставі Закону N 5406-VI від 02.10.2012 }

  інші договори.

Істотні умови договорів, що укладаються в рамках здійснення державно-приватного партнерства, мають відповідати вимогам, встановленим законами України.

2. Вид договору, що укладається в рамках державно-приватного партнерства, визначається органом, який приймає рішення про здійснення державно-приватного партнерства.

3. Договори, укладені згідно з частиною першою цієї статті, регулюються законодавством з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом, у разі якщо щодо них у передбаченому цим Законом порядку прийнято рішення про здійснення державно-приватного партнерства.

4. Дія цього Закону не поширюється на угоди про розподіл продукції, порядок укладення, виконання та припинення яких регулюється Законом України "Про угоди про розподіл продукції" . { Статтю 5 доповнено частиною четвертою згідно із Законом N 5406-VI від 02.10.20

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...22 

Перейти до статті