Укр Рус

Про Державну кримінально-виконавчу службу України
Стаття 16. Вимоги до персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України і його відповідальністьСт. 16 ЗУ Про Державну кримінально-виконавчу службу України від 23.06.2005 № 2713-IV1. Персонал Державної кримінально-виконавчої служби України зобов'язаний неухильно виконувати закони України, додержуватися норм професійної етики, гуманно ставитися до засуджених і осіб, узятих під варту. Жорстокі, нелюдські або такі, що принижують людську гідність, дії є несумісними зі службою і роботою в органах, установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

2. Особи рядового і начальницького складу та працівники кримінально-виконавчої служби, які виявили жорстоке ставлення до засуджених і осіб, узятих під варту, або вчинили дії, що принижують їхню людську гідність, притягуються до відповідальності згідно із законом.

3. У разі вчинення дій, зазначених у частині другій цієї статті, особа рядового чи начальницького складу або працівник кримінально-виконавчої служби підлягає звільненню зі служби , якщо до нього постановлено обвинувальний вирок суду, який набрав законної сили, або якщо протягом року за такі ж дії до нього вже було застосовано дисциплінарне стягнення.

Стаття 1 ...14 15 16 17 18 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Державну кримінально-виконавчу службу України від 23.06.2005 № 2713-IV 

Рекомендовані сторінки

Про Державну кримінально-виконавчу службу України Стаття 14. Персонал Державної кримінально-виконавчої служби УкраїниДодати коментар до ст.16 ЗУ Про Державну кримінально-виконавчу службу України від 23.06.2005 № 2713-IV