Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 25 ЗУ Про Державну кримінально-виконавчу службу України від 23.06.2005 № 2713-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про Державну кримінально-виконавчу службу України Стаття 25. Забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України

1. Забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України здійснюється центральним органом виконавчої влади з питань виконання покарань через державне оборонне замовлення та закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти.

2. Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування сприяють Державній кримінально-виконавчій службі України у виконанні її завдань, розв'язанні житлових та інших соціально-побутових проблем, забезпеченні транспортними засобами і зв'язком. Державна кримінально-виконавча служба України звільняється від передачі місцевим державним адміністраціям або органам місцевого самоврядування частини житла, побудованого за рахунок цільових державних коштів. Житло державного житлового фонду, що звільняється особами рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, передається в установленому порядку її відповідним органам, установам, навчальним закладам, закладам охорони здоров'я, підприємствам і організаціям для його повторного заселення.

3. Державна кримінально-виконавча служба України має службові приміщення та інші споруди, об'єкти охорони здоров'я, навчального, науково-дослідного, господарського та соціально-культурного призначення.
Стаття 1 ...23 24 25 26 27 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті