Укр Рус

Про Державну кримінально-виконавчу службу України
Стаття 7. Центральний орган виконавчої влади з питань виконання покараньСт. 7 ЗУ Про Державну кримінально-виконавчу службу України від 23.06.2005 № 2713-IV1. Центральний орган виконавчої влади з питань виконання покарань утворюється, реорганізовується та ліквідовується Президентом України за поданням Прем'єр-міністра України. Центральний орган виконавчої влади з питань виконання покарань реалізує єдину державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, спрямовує, координує та контролює діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України, у межах своїх повноважень видає накази, організовує та контролює їх виконання.

{ Частина перша статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законами N 1254-VI від 14.04.2009, N 2592-VI від 07.10.2010 }

2. Центральний орган виконавчої влади з питань виконання покарань узагальнює практику застосування законодавства з питань, що стосуються завдань Державної кримінально-виконавчої служби України, розробляє пропозиції, спрямовані на його вдосконалення, і вносить їх на розгляд відповідно Президенту України чи Кабінету Міністрів України.

3. Центральний орган виконавчої влади з питань виконання покарань є державним замовником з оборонного замовлення та на поставку продукції, виконання робіт, надання послуг за державні кошти для задоволення потреб національної безпеки.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті


Рекомендовані сторінки

Нормативні акти