Укр Рус

Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб
Стаття 25. Контроль Верховної Ради України за додержанням чинного законодавства Управлінням державної охорони України Ст. 25 ЗУ Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб від 04.03.1998 № 160Контроль за додержанням Управлінням державної охорони України чинного законодавства у сфері державної охорони, забезпечення прав і свобод людини здійснюється Верховною Радою України.

Начальник Управління державної охорони України систематично інформує Верховну Раду України про стан державної охорони, забезпечення прав і свобод людини та додержання чинного законодавства.

Управління державної охорони України у порядку, встановленому законодавством України, зобов'язане відповідати на запити комітетів і тимчасових комісій Верховної Ради України та народних депутатів України.

Начальник Управління державної охорони України щорічно, до 1 лютого наступного за звітним року, подає Верховній Раді України письмовий звіт про діяльність Управління державної охорони України.

Стаття 1 ...23 24 25 26 27 28 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб від 04.03.1998 № 160 Додати коментар до ст.25 ЗУ Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб від 04.03.1998 № 160