Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 13 ЗУ Про державну підтримку ЗМІ від 23.09.1997 № 540/97-ВР


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про державну підтримку ЗМІ Стаття 13. Охорона праці

Охорона праці журналістів здійснюється за визначеними законодавством України правовими, соціально-економічними, організаційно-технічними, санітарно-гігієнічними та лікувально-профілактичними нормами.

Журналістам гарантуються права на охорону праці, пільги та компенсації за роботу із важкими та шкідливими умовами праці, на медичні огляди, соціальне страхування, на всебічне розслідування нещасних випадків, смерті і шкоди, завданої здоров'ю при виконанні службових обов'язків, та права на відповідні відшкодування на підставі і за нормами Закону України "Про охорону праці" при обов'язковому врахуванні в колективних договорах особливих і специфічних рис журналістської діяльності та запровадженні відповідних заходів.

Журналісти мають право на щорічну відпустку тривалістю 36 календарних днів та санаторно-курортне лікування за рахунок власників засобів масової інформації.

Відшкодування, заохочення і пільги журналістам, які виконують службові обов'язки в небезпечних для життя та здоров'я умовах, забезпечуються власниками засобу масової інформації.
Стаття 1 ...11 12 13 14 15 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті