Укр Рус

Про державну службу
Стаття 15. Прийняття на державну службуСт. 15 ЗУ Про державну службу вiд 16.12.1993 № 3723-XII
Прийняття на державну службу на посади третьої - сьомої категорій, передбачених статтею 25 цього Закону, здійснюється на конкурсній основі, крім випадків, коли інше встановлено законами України.

Порядок проведення конкурсу для вступу на державну службу регулюється Положенням, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Дані про вакансії посад державних службовців підлягають публікації та поширенню через засоби масової інформації не пізніш як за один місяць до проведення конкурсу.

Забороняється вимагати від кандидатів на державну службу відомості та документи, подання яких не передбачено законодавством України.

Президент України, Голова Верховної Ради України, члени Уряду України, глави місцевих державних адміністрацій мають право самостійно добирати та приймати осіб на посади своїх помічників, керівників прес-служб, радників і секретарів згідно з штатним розписом і категорією, що відповідає посаді . Порядок перебування на державній службі таких осіб установлюється відповідними органами .


Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про державну службу вiд 16.12.1993 № 3723-XII 

Рекомендовані сторінки

Про державну службу Стаття 17. Присяга державних службовців Про державну службу Стаття 16. Обмеження, пов'язані з проходженням державної служби Про державну службу Стаття 18. Випробування при прийнятті на державну службу Про державну службу Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 26. Порядок виконання покарання у виді штрафуДодати коментар до ст.15 ЗУ Про державну службу вiд 16.12.1993 № 3723-XII