Укр Рус

Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям
Стаття 5. Розмір державної соціальної допомогиСт. 5 ЗУ Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям від 01.06.2000 № 1768-IIIРозмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.

від 24.10.2002 )

До стабілізації економічного становища в Україні розмір державної соціальної допомоги визначається з урахуванням рівня забезпечення прожиткового мінімуму.

Рівень забезпечення прожиткового мінімуму встановлюється виходячи з реальних можливостей видаткової частини Державного бюджету України і затверджується одночасно з прийняттям закону про Державний бюджет України на відповідний рік.

Для кожної дитини , яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 10 відсотків, а для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, для кожної дитини, яка утримується матір'ю , що не перебуває у шлюбі, і запис про батька цієї дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться в установленому порядку за вказівкою матері , для кожної дитини, в якої один або обоє батьків є інвалідами I або II групи, - на 20 відсотків.Для громадян, які одержали статус особи, що проживає і працює на території населеного пункту, якому надано статус гірського, рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 20 відсотків.{ Частину шосту статті 5 виключено на підставі Закону N 107-VI від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду N 10-рп/2008 від 22.05.2008 }

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям від 01.06.2000 № 1768-III 

Рекомендовані сторінки

Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям Стаття 7. Умови, за яких державна соціальна допомога не призначається, зменшується її розмір або припиняється виплата Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям Стаття 6. Строки призначення державної соціальної допомогиДодати коментар до ст.5 ЗУ Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім ям від 01.06.2000 № 1768-III