Укр Рус

Про державну таємницю
Стаття 34. Особливості здійснення державними органами їх функцій щодо державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницеюСт. 34 ЗУ Про державну таємницю від 21.01.1994 № 3855-XIIДержавні органи, в тому числі правоохоронні, контрольно-ревізійні та суди, з метою охорони державної таємниці мають за погодженням із Службою безпеки України встановлювати порядок здійснення своїх функцій щодо державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею.

Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею, вправі відмовити у виконанні запиту щодо надання секретної інформації чи інших подібних вимог зазначеним у частині першій цієї статті державним органам, якщо останні не встановили такого порядку або не додержуються його.

Про мотиви такої відмови одночасно повідомляється Служба безпеки України, яка протягом місяця зобов'язана прийняти рішення про її обгрунтованість.

Стаття 1 ...32 33 34 35 36 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про державну таємницю від 21.01.1994 № 3855-XII 

Рекомендовані сторінки

Про державну таємницю Стаття 35. Технічний та криптографічний захисти секретної інформації Про державну таємницю Стаття 36. Оперативно-розшукові заходи щодо охорони державної таємниціДодати коментар до ст.34 ЗУ Про державну таємницю від 21.01.1994 № 3855-XII