Укр Рус

Про державну таємницю
Стаття 37. Контроль за забезпеченням охорони державної таємниціСт. 37 ЗУ Про державну таємницю від 21.01.1994 № 3855-XIIКерівники державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій зобов'язані здійснювати постійний контроль за забезпеченням охорони державної таємниці.

Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації, що розміщують замовлення у підрядників, зобов'язані контролювати стан охорони державної таємниці, яка була передана підрядникам у зв'язку з виконанням замовлення.

Державні органи, яким рішенням державного експерта з питань таємниць було надано право вирішувати питання про доступ державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій до конкретної секретної інформації, зобов'язані контролювати стан охорони державної таємниці в усіх державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, які виконують роботи, пов'язані з відповідною державною таємницею, або зберігають матеріальні носії зазначеної секретної інформації.

Контроль за додержанням законодавства про державну таємницю в системі Служби безпеки України здійснюється відповідно до Закону України "Про Службу безпеки України" .

Служба безпеки України має право контролювати стан охорони державної таємниці в усіх державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, а також у зв'язку з виконанням цих повноважень одержувати безоплатно від них інформацію з питань забезпечення охорони державної таємниці. Висновки Служби безпеки України, викладені в актах офіційних перевірок за результатами контролю стану охорони державної таємниці, є обов'язковими для виконання посадовими особами підприємств, установ та організацій незалежно від їх форм власності.

Стаття 1 ...35 36 37 38 39 Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про державну таємницю від 21.01.1994 № 3855-XII 

Рекомендовані сторінки

Про державну таємницю Стаття 39. Відповідальність за порушення законодавства про державну таємницю Про державну таємницю Стаття 38. Нагляд за додержанням законодавства про державну таємницюДодати коментар до ст.37 ЗУ Про державну таємницю від 21.01.1994 № 3855-XII