Укр Рус

Про дорожній рух
Стаття 20. Навчання різних груп населення Правил дорожнього рухуСт. 20 ЗУ Про дорожній рух вiд 30.06.1993 № 3353-XIIНавчання громадян Правил дорожнього руху здійснюється згідно з типовими навчальними програмами , підготовленими спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань освіти і науки, погодженими з Міністерством внутрішніх справ України і спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту та затвердженими Кабінетом Міністрів України.

Спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань освіти і науки забезпечує вивчення Правил дорожнього руху в дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах, а також підготовку і перепідготовку педагогічних працівників, діяльність яких пов'язана з навчанням громадян Правил дорожнього руху та підготовкою, перепідготовкою і підвищенням кваліфікації водіїв транспортних засобів.

Розвиток у дітей навичок безпечної поведінки на дорогах розпочинається в дошкільних навчальних закладах із трирічного віку. У загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах може проводитися навчання учнів Правил дорожнього руху за програмами підготовки водіїв категорій A1, A, B1, B.

Державтоінспекція Міністерства внутрішніх справ України, засоби масової інформації надають допомогу у проведенні профілактичних заходів і в навчанні різних груп населення Правил дорожнього руху" .

{ Стаття 20 в редакції Закону N 586-VI від 24.09.2008 }

Стаття 1 ...18 19 20 21 22 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про дорожній рух вiд 30.06.1993 № 3353-XII 

Рекомендовані сторінки

Про дорожній рух Стаття 21. Автомобільні дороги, вулиці, їх поділ, користування ними Про дорожній рух Стаття 22. Основні вимоги щодо проектування автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздівДодати коментар до ст.20 ЗУ Про дорожній рух вiд 30.06.1993 № 3353-XII