Укр Рус
< Про дошкільну освіту

Про дошкільну освіту
Стаття 21. Державний контроль за діяльністю дошкільних навчальних закладів Ст. 21 ЗУ Про дошкільну освіту від 11.07.2001 № 2628-III1. Державний контроль за діяльністю дошкільних навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форми власності здійснюється з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері дошкільної освіти.

2. Державний контроль за діяльністю дошкільних навчальних закладів здійснюють центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти, та місцеві органи управління освітою. { Частина друга статті 21 в редакції Закону N 5460-VI від 16.10.2012 }
  3. Основною формою державного контролю за діяльністю дошкільних навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форми власності є державна атестація, яка проводиться не рідше одного разу на десять років у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти. Результати державної атестації дошкільного навчального закладу оприлюднюються.

Розділ IV

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ
В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Стаття 1 ...19 20 21 22 23 ...41 

Перейти до статті