Укр Рус

Про дошкільну освіту
Стаття 31. Трудові відносини у системі дошкільної освіти Ст. 31 ЗУ Про дошкільну освіту від 11.07.2001 № 2628-III1. Трудові відносини у системі дошкільної освіти регулюються законодавством України про працю, Законом України "Про освіту" , цим Законом та іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них.

2. На посаду керівника дошкільного навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності призначається особа, яка є громадянином України, має відповідну вищу педагогічну освіту не нижче освітнього кваліфікаційного рівня "спеціаліст", стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менш як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

3. Керівника та заступника керівника державного і комунального дошкільного навчального закладу призначає на посаду та звільняє з посади відповідний орган управління освітою.

Педагогічних та інших працівників державного і комунального дошкільного навчального закладу призначає на посади та звільняє з посад його керівник.

4. Керівника та заступника керівника приватного дошкільного навчального закладу призначає на посаду та звільняє з посади його засновник (власник) за погодженням з відповідним органом управління освітою.

Педагогічних працівників приватного дошкільного навчального закладу призначає на посади та звільняє з посад його керівник за погодженням з відповідним органом управління освітою.

Інших працівників приватного дошкільного навчального закладу призначає на посади та звільняє з посад його керівник.

Стаття 1 ...29 30 31 32 33 ...41 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про дошкільну освіту від 11.07.2001 № 2628-III 

Рекомендовані сторінки

Про дошкільну освіту Про дошкільну освіту Стаття 33. Соціальний захист дітей дошкільного віку  Про дошкільну освіту Стаття 32. Атестація педагогічних працівників дошкільного навчального закладу Додати коментар до ст.31 ЗУ Про дошкільну освіту від 11.07.2001 № 2628-III