Укр Рус

Про доступ до публічної інформації
Стаття 7. Конфіденційна інформаціяСт. 7 ЗУ Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI
1. Конфіденційна інформація - інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб'єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов. Не може бути віднесена до конфіденційної інформація, зазначена в частині першій і другій статті 13 цього Закону.

2. Розпорядники інформації, визначені частиною першою статті 13 цього Закону, які володіють конфіденційною інформацією, можуть поширювати її лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди - лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.


Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI 

Рекомендовані сторінки

Про доступ до публічної інформації Стаття 10. Доступ до інформації про особу Про доступ до публічної інформації Стаття 13. Розпорядники інформації Про доступ до публічної інформації Стаття 15. Оприлюднення інформації розпорядниками Про доступ до публічної інформації Стаття 9. Службова інформація Про доступ до публічної інформації Стаття 17. Контроль за забезпеченням доступу до публічної інформації