Укр Рус

Про єдиний соціальний внесок
Стаття 11. Порядок розподілу страхових коштів за видами загальнообов'язкового державного соціального страхуванняСт. 11 ЗУ Про ЄСВ вiд 08.07.2010 № 2464-VI1. Страхові кошти, акумульовані на централізованих рахунках Пенсійного фонду, автоматично перераховуються не пізніше наступного операційного дня після їх зарахування на централізовані рахунки фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до визначених законом пропорцій.

Обмін інформацією щодо перерахованих на рахунки фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування страхових коштів здійснюється у порядку, встановленому Пенсійним фондом за погодженням із зазначеними фондами та Державним казначейством України.

2. Із страховими коштами, акумульованими на рахунках Пенсійного фонду, здійснюються такі операції:

1) перерахування на рахунки фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до встановлених законом пропорцій розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування;

2) повернення платникам єдиного внеску надміру або помилково сплачених сум;

3) повернення безпідставно стягнених сум єдиного внеску .

3. Кошти фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування обслуговуються органами Державного казначейства України на безоплатній основі.

Стаття 1 ...9 10 11 12 13 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування вiд 08.07.2010 № 2464-VI 

Рекомендовані сторінки

Про єдиний соціальний внесок Стаття 10. Добровільна сплата єдиного внеску