Укр Рус

Про електроенергетику
Стаття 18. Проектування, будівництво та реконструкція об'єктів електроенергетикиСт. 18 ЗУ Про електроенергетику вiд 16.10.1997 № 575/97-ВРПроектування та будівництво об'єктів електроенергетики здійснюється на основі законодавства про будівництво. Оснащення об'єктів електроенергетики здійснюється на тендерних засадах.

{ Частина перша статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом N 741-IV від 15.05.2003 }

Фінансування капітального будівництва, реконструкції та обслуговування об'єктів, призначених для спільних потреб підприємств електроенергетики та підприємств інших галузей, провадиться за рахунок замовників та користувачів цих об'єктів.

У разі якщо для створення можливості електропостачання необхідно здійснити будівництво мереж , які повинні бути невід'ємною частиною вже існуючих мереж , будівництво може провадитися згідно з технічними умовами, виданими підприємствами електроенергетики, за рахунок або силами замовників та користувачів зазначених об'єктів з подальшою передачею їх на баланс підприємств електроенергетики і відшкодуванням витрат на їх будівництво у розмірі та у порядку, встановлених Кабінетом Міністрів України.

У разі спорудження або реконструкції будівель, доріг, мостів, інших об'єктів роботи, пов'язані з упорядкуванням і перенесенням повітряних і підземних електричних мереж, теплових мереж та інших об'єктів електроенергетики, виконуються замовниками будівництва і реконструкції відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації та вимог відповідних нормативів і під контролем власників споруд або мереж електроенергетики.

Стаття 1 ...17 17-1 18 19 19-1 ...24-1 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про електроенергетику вiд 16.10.1997 № 575/97-ВР