Укр Рус

Про електронні документи та електронний документообіг
Стаття 7. Оригінал електронного документа Ст. 7 ЗУ Про електронні документи та електронний документообіг від 22.05.2003 № 851-IVОригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов'язковими реквізитами. { Частина перша статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1206-VII від 15.04.2014 }
  У разі надсилання електронного документа кільком адресатам або його зберігання на кількох електронних носіях інформації кожний з електронних примірників вважається оригіналом електронного документа.

Якщо автором створюються ідентичні за документарною інформацією та реквізитами електронний документ та документ на папері, кожен з документів є оригіналом і має однакову юридичну силу.

Оригінал електронного документа повинен давати змогу довести його цілісність та справжність у порядку, визначеному законодавством; у визначених законодавством випадках може бути пред'явлений у візуальній формі відображення, в тому числі у паперовій копії.

Електронна копія електронного документа засвідчується у порядку, встановленому законом.

Копією документа на папері для електронного документа є візуальне подання електронного документа на папері, яке засвідчене в порядку , встановленому законодавством.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...18 

Перейти до статті