Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 17. Використання земель фермерських господарств іншими особамиСт. 17 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. На землях фермерських господарств особи мають право вільного проходу, проїзду всіма видами транспорту по дорогах, пересування на човнах, купання у водоймах на належних фермерським господарствам на праві власності або праві оренди земельних ділянках, розміщення наметів і проживання в них, розведення багаття та інші дії, що дозволяються за згодою їх власників, крім випадків встановлення за рішенням суду земельних сервітутів, за умови збереження природних компонентів в екологічно чистому вигляді.

2. Юридичні особи - власники об'єктів , що проходять через земельні ділянки фермерських господарств, мають право доступу до таких об'єктів на підставі угоди, укладеної з відповідним фермерським господарством, відповідно до затвердженої документації із землеустрою або встановленого земельного сервітуту.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 18. Право фермерського господарства на користування природними ресурсами Про фермерське господарство Стаття 19. Формування майна фермерського господарстваДодати коментар до ст.17 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV