Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 3. Члени фермерського господарстваСт. 3 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. Членами фермерського господарства можуть бути подружжя, їх батьки, діти, які досягли 14-річного віку, інші члени сім'ї, родичі, які об'єдналися для спільного ведення фермерського господарства, визнають і дотримуються положень Статуту фермерського господарства. Членами фермерського господарства не можуть бути особи, які працюють у ньому за трудовим договором .

2. При створенні фермерського господарства одним із членів сім'ї інші члени сім'ї, а також родичі можуть стати членами цього фермерського господарства після внесення змін до його Статуту.

3. Для цілей цього Закону до членів сім'ї та родичів голови фермерського господарства відносяться дружина , батьки, діти, баба, дід, прабаба, прадід, внуки, правнуки, мачуха, вітчим, падчерка, пасинок, рідні та двоюрідні брати та сестри, дядько, тітка, племінники як голови фермерського господарства, так і його дружини , а також особи, які перебувають у родинних стосунках першого ступеня споріднення з усіма вищезазначеними членами сім'ї та родичами .


Стаття 1 2 3 4 5 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 5. Громадяни, які мають право на створення фермерського господарства Про фермерське господарство Стаття 4. Голова фермерського господарства Про фермерське господарствоДодати коментар до ст.3 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV