Укр Рус
< Про фермерське господарство

Про фермерське господарство
Стаття 34. Загальнообов'язкове державне соціальне страхування і пенсійне забезпеченняСт. 34 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. Члени фермерського господарства і особи, які працюють у ньому за трудовим договором , підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню і пенсійному забезпеченню в порядку, встановленому законом.

2. Фермерське господарство у встановленому законом порядку реєструється як платник внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в органах Пенсійного фонду України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

3. Час роботи у фермерському господарстві членів господарства та осіб, які працюють у ньому за трудовим договором , зараховується до загального і безперервного стажу роботи на підставі записів у трудовій книжці і документів, що підтверджують сплату внесків на соціальне страхування.

4. Членам фермерського господарства та особам, які працюють у ньому за трудовим договором , призначені пенсії виплачуються у повному розмірі без урахування одержуваного заробітку .

5. Фермерське господарство відповідно до чинного законодавства несе матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну його членам і особам, які працюють у ньому за трудовим договором , каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, пов'язаним з виконанням ними своїх трудових обов'язків.

Стаття 1 ...32 33 34 35 36 ...38 

Перейти до статті