Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 34. Загальнообов'язкове державне соціальне страхування і пенсійне забезпеченняСт. 34 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. Члени фермерського господарства і особи, які працюють у ньому за трудовим договором , підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню і пенсійному забезпеченню в порядку, встановленому законом.

2. Фермерське господарство у встановленому законом порядку реєструється як платник внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в органах Пенсійного фонду України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

3. Час роботи у фермерському господарстві членів господарства та осіб, які працюють у ньому за трудовим договором , зараховується до загального і безперервного стажу роботи на підставі записів у трудовій книжці і документів, що підтверджують сплату внесків на соціальне страхування.

4. Членам фермерського господарства та особам, які працюють у ньому за трудовим договором , призначені пенсії виплачуються у повному розмірі без урахування одержуваного заробітку .

5. Фермерське господарство відповідно до чинного законодавства несе матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну його членам і особам, які працюють у ньому за трудовим договором , каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, пов'язаним з виконанням ними своїх трудових обов'язків.

Стаття 1 ...32 33 34 35 36 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 35. Підстави для припинення діяльності фермерського господарства Про фермерське господарство Стаття 36. Порядок припинення діяльності фермерського господарстваДодати коментар до ст.34 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV