Укр Рус

Про фермерське господарство
Стаття 6. Порядок проведення професійного відбору з питань створення фермерських господарствСт. 6 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV1. Професійний відбір громадян, які виявили бажання створити фермерське господарство, проводить районна професійна комісія з питань створення фермерських господарств, склад якої формується і затверджується районною радою.

Положення про порядок проведення професійного відбору з питань створення фермерських господарств затверджується спеціально уповноваженими центральними органами виконавчої влади з питань аграрної політики і з питань праці та соціальної політики за погодженням з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України.

2. До складу професійної комісії з питань створення фермерських господарств включаються представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, представники Асоціації фермерів та приватних землевласників і громадських організацій.

3. Висновок професійної комісії з питань створення фермерських господарств про наявність у громадянина достатнього досвіду роботи у сільському господарстві або необхідної сільськогосподарської кваліфікації є умовою для державної реєстрації фермерського господарства і надання громадянину у власність або оренду земельних ділянок для ведення фермерського господарства із земель державної і комунальної власності відповідно до Земельного кодексу України .

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV 

Рекомендовані сторінки

Про фермерське господарство Стаття 7. Порядок надання (передачі) земельних ділянок для ведення фермерського господарства Про фермерське господарство Стаття 8. Державна реєстрація фермерського господарстваДодати коментар до ст.6 ЗУ Про фермерське господарство вiд 19.06.2003 № 973-IV