Укр Рус

Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг
Стаття 10. Прийняття рішень при конфлікті інтересівСт. 10 ЗУ Про держрегулювання фінпослуг від 12.07.2001 № 2664-III1. Керівник або службовець фінансової установи не можуть брати участь у підготовці та прийнятті рішення щодо прийняття фінансовою установою будь-якого зобов'язання на їх користь.

2. Керівник, службовець або призначений експерт фінансової установи не можуть брати участь у підготовці та прийнятті рішення на користь установи або підприємства, в якому вони, їх близькі родичі або підприємство, яким вони володіють, мають діловий інтерес.

3. Особа, яка є членом органу управління або службовцем фінансової установи, може укладати договори з цією фінансовою установою щодо надання такій особі відповідних фінансових послуг на умовах, що не відрізняються від звичайних.

4. Особа, яка є членом органу управління фінансової установи, не може укладати договори щодо надання цій фінансовій установі професійних послуг , якщо загальні збори власників не нададуть попередньої згоди на укладення такого договору.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті