Укр Рус

Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послу
Стаття 10. Прийняття рішень при конфлікті інтересівСт. 10 ЗУ Про держрегулювання фінпослуг від 12.07.2001 № 2664-III1. Керівник або службовець фінансової установи не можуть брати участь у підготовці та прийнятті рішення щодо прийняття фінансовою установою будь-якого зобов'язання на їх користь.

2. Керівник, службовець або призначений експерт фінансової установи не можуть брати участь у підготовці та прийнятті рішення на користь установи або підприємства, в якому вони, їх близькі родичі або підприємство, яким вони володіють, мають діловий інтерес.

3. Особа, яка є членом органу управління або службовцем фінансової установи, може укладати договори з цією фінансовою установою щодо надання такій особі відповідних фінансових послуг на умовах, що не відрізняються від звичайних.

4. Особа, яка є членом органу управління фінансової установи, не може укладати договори щодо надання цій фінансовій установі професійних послуг , якщо загальні збори власників не нададуть попередньої згоди на укладення такого договору.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послу від 12.07.2001 № 2664-III 

Рекомендовані сторінки

Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послу Стаття 11. Достовірність реклами та інформації Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послу Стаття 12. Право клієнта на інформацію Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послу Стаття 47. Вимоги до тимчасового адміністратора та умови його призначення Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послу Стаття 36. Рішення про видачу або відмову у видачі ліцензіїДодати коментар до ст.10 ЗУ Про держрегулювання фінпослуг від 12.07.2001 № 2664-III