Укр Рус

Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання
Стаття 15. Державна експертиза фізичного захистуСт. 15 Зу Про фізичний захист ядерних установок від 19.10.2000 № 2064-IIIДержавна експертиза фізичного захисту - експертно-аналітична та науково-технічна діяльність, яка проводиться спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері державного регулювання фізичного захисту із залученням правоохоронних органів у межах їх повноважень з метою встановлення відповідності заходів з фізичного захисту законодавству в цій сфері.

Обов'язковій державній експертизі фізичного захисту підлягають проекти створення, модернізації та реконструкції систем фізичного захисту ядерних установок, об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, іншими джерелами іонізуючого випромінювання та перевезень радіоактивних матеріалів.

Державна експертиза фізичного захисту є обов'язковою частиною державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки, що проводиться відповідно до законодавства.

{ Стаття 15 в редакції Закону N 1718-VI від 17.11.2009 }

Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання від 19.10.2000 № 2064-III