Укр Рус
< Про фізичну культуру і спорт

Про фізичну культуру і спорт
Стаття 14. Центри студентського спорту вищих навчальних закладівСт. 14 ЗУ Про Фізкультуру і спорт від 24.12.1993 № 3808-XII{ Стаття 14 набирає чинності з 1 січня 2012 року згідно з пунктом 1 розділу II Закону N 1724-VI від 17.11.2009 }

Центри студентського спорту вищих навчальних закладів - заклади фізичної культури і спорту, які забезпечують створення умов для поєднання навчання у вищому навчальному закладі та підготовки студентів, зокрема, до участі у чемпіонатах Європи та світу серед студентів з видів спорту, визнаних в Україні, Всесвітніх універсіадах.

Центри студентського спорту вищих навчальних закладів створюються та діють відповідно до положення про центр студентського спорту вищих навчальних закладів, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Засновниками центрів студентського спорту вищих навчальних закладів можуть бути, зокрема:

центральні органи виконавчої влади, яким підпорядковані вищі навчальні заклади;

вищі навчальні заклади.

Заклади фізичної культури і спорту набувають статусу центрів студентського спорту вищих навчальних закладів за рішенням центрального органу виконавчої влади у сфері освіти і науки на підставі вимог, визначених положенням про центр студентського спорту вищих навчальних закладів.

Фінансування діяльності центрів студентського спорту вищих навчальних закладів здійснюється відповідно за рахунок коштів власника , відповідного бюджету, інших джерел, не заборонених законодавством.

Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті