Укр Рус

Про Фонд державного майна України
Стаття 6. Система державних органів приватизаціїСт. 6 ЗУ Про ФДМУ від 09.12.2011 № 4107-VI1. Фонд державного майна України здійснює свої повноваження безпосередньо і через регіональні відділення в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі та представництва у районах та містах, створених Фондом державного майна України, у разі необхідності.

Представництва підпорядковуються регіональним відділенням.

Фонд державного майна України, регіональні відділення та представництва становлять єдину систему державних органів приватизації.

2. Регіональні відділення та представництва Фонду державного майна України є юридичними особами публічного права, мають самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням.

3. Регіональні відділення та представництва діють на підставі положень, що затверджуються Головою Фонду державного майна України.

Керівники регіональних відділень та представництв призначаються на посаду за погодженням з головами місцевих державних адміністрацій та звільняються з посади Головою Фонду державного майна України.

Фонд державного майна України здійснює контроль за діяльністю регіональних відділень та представництв.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...16 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Фонд державного майна України від 09.12.2011 № 4107-VI Додати коментар до ст.6 ЗУ Про ФДМУ від 09.12.2011 № 4107-VI