Укр Рус

Про господарські товариства
Стаття 63. Контроль за діяльністю дирекції (директора) товариства з обмеженою відповідальністюСт. 63 ЗУ Про господарські товариства вiд 19.09.1991 № 1576-XIIКонтроль за діяльністю дирекції товариства з обмеженою відповідальністю здійснюється ревізійною комісією, що утворюється загальними зборами учасників товариства з їх числа, в кількості, передбаченій установчими документами, але не менше 3 осіб. Члени дирекції не можуть бути членами ревізійної комісії.

Перевірка діяльності дирекції товариства проводиться ревізійною комісією за дорученням зборів, з власної ініціативи або на вимогу учасників товариства. Ревізійна комісія вправі вимагати від посадових осіб товариства подання їй усіх необхідних матеріалів, бухгалтерських чи інших документів та особистих пояснень.

Ревізійна комісія доповідає результати проведених нею перевірок вищому органу товариства.

Ревізійна комісія складає висновок по річних звітах та балансах. Без висновку ревізійної комісії загальні збори учасників товариства не мають права затверджувати баланс товариства. look1 {color: white; font-style: italic}

Ревізійна комісія має право ставити питання про скликання позачергових загальних зборів учасників, якщо виникла загроза суттєвим інтересам товариства або виявлено зловживання посадовими особами товариства.

Стаття 2 ...61 62 63 64 65 ...1 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про господарські товариства вiд 19.09.1991 № 1576-XII 

Рекомендовані сторінки

Про господарські товариства Стаття 64. Виключення з товариства з обмеженою відповідальністю Про господарські товариства Стаття 65. Поняття товариства з додатковою відповідальністюДодати коментар до ст.63 ЗУ Про господарські товариства вiд 19.09.1991 № 1576-XII