Укр Рус

Про господарські товариства
Стаття 65. Поняття товариства з додатковою відповідальністюСт. 65 ЗУ Про господарські товариства вiд 19.09.1991 № 1576-XIIТовариством з додатковою відповідальністю визнається товариство, статутний капітал якого поділений на частки визначених установчими документами розмірів. Учасники такого товариства відповідають за його боргами своїми внесками до статутного капіталу, а при недостатності цих сум - додатково належним їм майном в однаковому для всіх учасників кратному розмірі до внеска кожного учасника.

Граничний розмір відповідальності учасників передбачається в установчих документах.

До товариства з додатковою відповідальністю застосовуються норми статей 4, 11, 52-64 цього Закону з урахуванням особливостей, передбачених даною статтею.

Стаття 2 ...63 64 65 66 67 ...1 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про господарські товариства вiд 19.09.1991 № 1576-XII 

Рекомендовані сторінки

Про господарські товариства Стаття 63. Контроль за діяльністю дирекції (директора) товариства з обмеженою відповідальністю Об акционерных обществах Статья 68. Обязательный выкуп акционерным обществом акций по требованию акционеров Об акционерных обществах Статья 69. Порядок реализации акционерами права требования обязательного выкупа акционерным обществом принадлежащих им акций Про господарські товариства Стаття 4. Установчі документи товариства Про господарські товариства Стаття 76. Зміст засновницького договору про командитне товариство