Укр Рус

Про громадянство України
Стаття 14. Набуття громадянства України дитиною у зв'язку з перебуванням у громадянстві України її батьків чи одного з нихСт. 14 ЗУ Про громадянство України вiд 18.01.2001 № 2235-IIIДитина, яка є іноземцем або особою без громадянства, один з батьків якої є громадянином України, а другий є особою без громадянства, реєструється громадянином України за клопотанням того з батьків, який є громадянином України.

Дитина, яка є особою без громадянства, один з батьків якої є громадянином України, а другий є іноземцем, реєструється громадянином України за клопотанням того з батьків, який є громадянином України.

Дитина, яка є іноземцем або особою без громадянства, батьки якої перебувають у громадянстві України, реєструється громадянином України за клопотанням одного з батьків.

Дитина, яка є іноземцем, один із батьків якої є громадянином України, а другий - іноземцем, реєструється громадянином України за клопотанням того з батьків, який є громадянином України. від 16.06.2005 )

Датою набуття громадянства України у випадках, передбачених цією статтею, є дата реєстрації набуття особою громадянства України.

Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про громадянство України вiд 18.01.2001 № 2235-III 

Рекомендовані сторінки

Про громадянство України Стаття 9. Прийняття до громадянства України Про громадянство України Стаття 16. Необхідність згоди дітей під час набуття громадянства України Про громадянство України Стаття 15. Набуття громадянства України внаслідок визнання батьківства чи материнства або встановлення факту батьківства чи материнства Про громадянство УкраїниДодати коментар до ст.14 ЗУ Про громадянство України вiд 18.01.2001 № 2235-III