Укр Рус

Про громадянство України
Стаття 7. Набуття громадянства України за народженнямСт. 7 ЗУ Про громадянство України вiд 18.01.2001 № 2235-IIIОсоба, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.

Особа, яка народилася на території України від осіб без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, є громадянином України.

Особа, яка народилася за межами України від осіб без громадянства, які постійно на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства іншої держави, є громадянином України.

Особа, яка народилася на території України від іноземців, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства жодного з батьків, є громадянином України. від 16.06.2005 )

Особа, яка народилася на території України, одному з батьків якої надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, і не набула за народженням громадянства жодного з батьків або набула за народженням громадянство того з батьків, якому надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, є громадянином України.

Особа, яка народилася на території України від іноземця і особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства того з батьків, який є іноземцем, є громадянином України. від 16.06.2005 )

Новонароджена дитина, знайдена на території України, обоє з батьків якої невідомі , є громадянином України.

Особа, яка має право на набуття громадянства України за народженням, є громадянином України з моменту народження.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про громадянство України вiд 18.01.2001 № 2235-III 

Рекомендовані сторінки

Про громадянство України Стаття 5. Документи, що підтверджують громадянство України Про громадянство України Стаття 8. Набуття громадянства України за територіальним походженням Про громадянство України Стаття 9. Прийняття до громадянства України Про громадянство України Про громадянство України Стаття 6. Підстави набуття громадянства України