Укр Рус
< Про гуманітарну допомогу

Про гуманітарну допомогу
Стаття 11-1. Забезпечення інвалідів легковими автомобілями, визнаними гуманітарною допомогоюСт. 11-1 ЗУ Про гуманітарну допомогу від 22.10.1999 № 1192-XIVЗабезпечення інвалідів, дітей-інвалідів автомобілями, визнаними гуманітарною допомогою, здійснюється на умовах, передбачених законом, та у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

Після смерті інваліда, дитини-інваліда автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким інвалід був забезпечений через органи праці та соціального захисту населення і користувався менше 10 років, може бути переданий у власність одному із членів сім'ї за рішенням Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України за умови сплати податків і зборів за ставками, діючими на день здійснення митного оформлення автомобіля. Якщо інвалід, дитина-інвалід користувався автомобілем більше 10 років, за бажанням членів його сім'ї автомобіль може бути переданий у їх власність безкоштовно.

У разі несплати членом сім'ї інваліда, дитини-інваліда податків і зборів автомобіль повертається органам праці та соціального захисту населення у порядку та на умовах, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

{ Закон доповнено статтею 11-1 згідно із Законом N 1760-VI від 15.12.2009 }

Стаття 1 ...10 11 11-1 12 13 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті