Укр Рус

Про гуманітарну допомогу
Стаття 8. Митне оформлення вантажів з гуманітарною допомогоюСт. 8 ЗУ Про гуманітарну допомогу від 22.10.1999 № 1192-XIVМитне оформлення вантажів без справляння плати за виконання митних формальностей поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, встановленим для митних органів, здійснюється митними органами України за наявності рішення відповідних комісій з питань гуманітарної допомоги про визнання таких вантажів гуманітарною допомогою.

{ Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4496-VI від 13.03.2012 }

У разі виникнення спору рішення Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України про визнання вантажів гуманітарною допомогою є остаточним для митного оформлення та виконання відповідних митних процедур.

Товари , що ввозяться як гуманітарна допомога, підлягають першочерговому безкоштовному спрощеному декларуванню митним органам України відповідними установами та організаціями незалежно від форми власності, з обов'язковим проставленням у товаросупровідних документах, вантажних митних деклараціях клейма "Гуманітарна допомога. Продаж заборонено", завіреного печаткою митника. Установи та організації незалежно від форми власності, що здійснюють декларування митним органам України, у разі відмови декларування вантажів гуманітарної допомоги позбавляються права на декларування митних вантажів. Інструкція про першочергове безкоштовне спрощене декларування гуманітарної допомоги затверджується Державною митною службою України.

Строк перебування вантажів гуманітарної допомоги під митним контролем без митного оформлення встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Митне оформлення гуманітарної допомоги здійснюється за місцезнаходженням її отримувача.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті