Укр Рус

Про хімічні джерела струму
Стаття 5. Державна підтримка розвитку виробництва хімічних джерел струму та утилізації відпрацьованих хімічних джерел струму Ст. 5 ЗУ Про хімічні джерела струму від 23.02.2006 № 3503-IVДержавна підтримка розвитку виробництва хімічних джерел струму та створення умов щодо утилізації відпрацьованих хімічних джерел струму здійснюється відповідно до загальнодержавних, галузевих, регіональних та місцевих програм за рахунок державного і місцевих бюджетів у порядку, встановленому законодавством.

Кабінет Міністрів України відповідно до загальнодержавних та галузевих програм при підготовці проекту державного бюджету передбачає відповідні кошти на фінансування заходів щодо розвитку виробництва хімічних джерел струму, спеціалізованих виробництв з утилізації та спеціалізованих підприємств з утилізації відпрацьованих хімічних джерел струму.

Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до регіональних і місцевих програм передбачають кошти в проектах місцевих бюджетів на фінансування заходів щодо розвитку виробництва хімічних джерел струму, сприяють створенню та розвитку спеціалізованих виробництв з утилізації та спеціалізованих підприємств з утилізації та здійснення утилізації відпрацьованих хімічних джерел струму.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...22 

Перейти до статті