Укр Рус
< Про індексацію грошових доходів населення

Про індексацію грошових доходів населення
Стаття 4. Підстави для проведення індексації Ст. 4 ЗУ Про індексацію грошових доходів населення від 03.07.1991 № 1282-XIIІндексація грошових доходів населення проводиться в разі, коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації, який установлюється в розмірі 101 відсотка.

Обчислення індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення провадиться наростаючим підсумком, починаючи з місяця введення в дію цього Закону.

Для проведення подальшої індексації грошових доходів населення обчислення індексу споживчих цін починається за місяцем, у якому індекс споживчих цін перевищив поріг індексації, зазначений у частині першій цієї статті.

Підвищення грошових доходів населення у зв'язку з індексацією здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому опубліковано індекс споживчих цін.

У разі якщо грошові доходи населення підвищено з урахуванням прогнозного рівня інфляції випереджаючим шляхом, при визначенні обсягу підвищення грошових доходів у зв'язку із індексацією враховується рівень такого підвищення у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. { Статтю 4 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом N 2505-IV від 25.03.2005 }

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...17 

Перейти до статті