Укр Рус

Про індексацію грошових доходів населення
Стаття 5. Джерела коштів на проведення індексації грошових доходів населення Ст. 5 ЗУ Про індексацію грошових доходів населення від 03.07.1991 № 1282-XIIПідприємства, установи та організації підвищують розміри оплати праці у зв'язку з індексацією за рахунок власних коштів.

Підприємства, установи та організації, що фінансуються чи дотуються з Державного бюджету України, підвищують розміри оплати праці (грошового забезпечення) у зв'язку з індексацією за рахунок власних коштів і коштів Державного бюджету України.

Об'єднання громадян підвищують розміри оплати праці за рахунок власних коштів.

Індексація пенсій, інших виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інших видів соціальної допомоги проводиться відповідно за рахунок Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, за рахунок коштів Державного бюджету України.

Індексація стипендій особам, які навчаються, проводиться за рахунок джерел, з яких вони сплачуються.

Проведення індексації грошових доходів населення здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на відповідний рік. { Статтю 5 доповнено частиною шостою згідно із Законом N 76-VIII від 28.12.20

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...17 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про індексацію грошових доходів населення від 03.07.1991 № 1282-XII 

Рекомендовані сторінки

Про індексацію грошових доходів населення Стаття 7. Індексація грошових доходів населення за рішенням органів місцевого самоврядування  Про індексацію грошових доходів населення Про індексацію грошових доходів населення Стаття 6. Державні гарантії підвищення грошових доходів населення у зв'язку із зростанням цін Додати коментар до ст.5 ЗУ Про індексацію грошових доходів населення від 03.07.1991 № 1282-XII