Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 18 ЗУ Про ІСІ від 05.07.2012 № 5080-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 18.06.2018

Про інститути спільного інвестування
Стаття 18. Право на участь у загальних зборах

1. У загальних зборах можуть брати участь особи, включені до переліку учасників корпоративного фонду, або їх представники. На загальних зборах за запрошенням особи, яка скликає загальні збори, також можуть бути присутні представники компанії з управління активами, зберігача активів корпоративного фонду, оцінювача майна корпоративного фонду, аудитора (аудиторської фірми) корпоративного фонду та посадові особи корпоративного фонду незалежно від володіння ними акціями такого фонду.

Перелік учасників корпоративного фонду, які мають право на участь у загальних зборах, складається депозитарієм цінних паперів станом на кінець операційного дня за три робочих дні до дня проведення загальних зборів у порядку, встановленому законодавством про депозитарну систему.

На вимогу учасника корпоративного фонду корпоративний фонд або особа, яка веде облік права власності на акції такого фонду, зобов’язані надати інформацію про включення його до переліку учасників корпоративного фонду, які мають право на участь у загальних зборах.

2. Обмеження права учасника корпоративного фонду на участь у загальних зборах не допускається.
Стаття 1 ...16 17 18 19 20 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті