Укр Рус

Про інвестиційну діяльність
Стаття 4. Об'єкти інвестиційної діяльностіСт. 4 ЗУ Про інвестиційну діяльність вiд 18.09.1991 № 1560-XIIОб'єктами інвестиційної діяльності можуть бути будь-яке майно, в тому числі основні фонди і оборотні кошти в усіх галузях та сферах народного господарства, цінні папери, цільові грошові вклади, науково-технічна продукція, інтелектуальні цінності, інші об'єкти власності, а також майнові права.

Забороняється інвестування в об'єкти, створення і використання яких не відповідає вимогам санітарно-гігієнічних, радіаційних, екологічних, архітектурних та інших норм, встановлених законодавством України, а також порушує права та інтереси громадян, юридичних осіб і держави, що охороняються законом.

Інвестування та фінансування будівництва об'єктів житлового будівництва з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління, може здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, а також шляхом випуску цільових облігацій, виконання зобов'язань за якими забезпечується одиницею такої нерухомості, відповідно до законодавства. Інші способи фінансування будівництва таких об'єктів визначаються виключно законами.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про інвестиційну діяльність вiд 18.09.1991 № 1560-XII 

Рекомендовані сторінки

Про інвестиційну діяльність Стаття 9. Відносини між суб'єктами інвестиційної діяльності Про інвестиційну діяльність Стаття 5. Суб'єкти інвестиційної діяльності Про інвестиційну діяльність Стаття 6. Законодавство про інвестиційну діяльністьДодати коментар до ст.4 ЗУ Про інвестиційну діяльність вiд 18.09.1991 № 1560-XII