Укр Рус

Про інвестиційну діяльність
Стаття 5. Суб'єкти інвестиційної діяльностіСт. 5 ЗУ Про інвестиційну діяльність вiд 18.09.1991 № 1560-XII1. Суб'єктами інвестиційної діяльності можуть бути громадяни і юридичні особи України та іноземних держав, а також держави. { Частина перша статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 10.12.91 }

Недержавні пенсійні фонди, страховики та фінансові установи - юридичні особи публічного права здійснюють інвестиційну діяльність відповідно до законодавства, що визначає особливості їх діяльності. { Частину першу статті 5 доповнено абзацом другим згідно із Законом N 2367-VI від 29.06.2010 }

2. Інвестори - суб'єкти інвестиційної діяльності, які приймають рішення про вкладення власних, позичкових і залучених майнових та інтелектуальних цінностей в об'єкти інвестування.

Інвестори можуть виступати в ролі вкладників, кредиторів, покупців, а також виконувати функції будь-якого учасника інвестиційної діяльності.

3. Учасниками інвестиційної діяльності можуть бути громадяни та юридичні особи України, інших держав, які забезпечують реалізацію інвестицій як виконавці замовлень або на підставі доручення інвестора.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про інвестиційну діяльність вiд 18.09.1991 № 1560-XII 

Рекомендовані сторінки

Про інвестиційну діяльність Стаття 7. Права суб'єктів інвестиційної діяльності