Укр Рус

Про іпотеку
Стаття 37. Передача іпотекодержателю права власності на предмет іпотекиСт. 37 ЗУ Про іпотеку вiд 05.06.2003 № 898-IVІпотекодержатель може задовольнити забезпечену іпотекою вимогу шляхом набуття права власності на предмет іпотеки. Правовою підставою для реєстрації права власності іпотекодержателя на нерухоме майно, яке є предметом іпотеки, є договір про задоволення вимог іпотекодержателя або відповідне застереження в іпотечному договорі, яке прирівнюється до такого договору за своїми правовими наслідками та передбачає передачу іпотекодержателю права власності на предмет іпотеки в рахунок виконання основного зобов'язання. { Частина перша статті 37 в редакції Закону N 800-VI від 25.12.2008 }

Рішення про реєстрацію права власності іпотекодержателя на нерухоме майно, що є предметом іпотеки, може бути оскаржено іпотекодавцем у суді.

Іпотекодержатель набуває предмет іпотеки у власність за вартістю, визначеною на момент такого набуття на підставі оцінки предмета іпотеки суб'єктом оціночної діяльності. У разі набуття права власності на предмет іпотеки іпотекодержатель зобов'язаний відшкодувати іпотекодавцю перевищення 90 відсотків вартості предмета іпотеки над розміром забезпечених іпотекою вимог іпотекодержателя.

Право іншої особи з вищим пріоритетом щодо строкового користування нерухомим майном, набутим у власність іпотекодержателем, зберігає чинність відповідно до умов договору, яким обумовлено таке користування. Права та вимоги третіх осіб на предмет іпотеки, набутий у власність іпотекодержателем, які мають нижчий пріоритет, ніж вимога іпотекодержателя, втрачають чинність.

від 22.12.2005 )

Стаття 1 ...35 36 37 38 39 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про іпотеку вiд 05.06.2003 № 898-IV 

Рекомендовані сторінки

Об ипотеке Статья 41. Реализация предмета ипотеки на публичных торгах Про іпотеку Стаття 38. Право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки Про іпотеку Стаття 35. Повідомлення про порушення основного зобов'язання та/або іпотечного договору Про іпотеку Стаття 39. Реалізація предмета іпотеки за рішенням суду Про іпотеку Стаття 36. Позасудове врегулюванняДодати коментар до ст.37 ЗУ Про іпотеку вiд 05.06.2003 № 898-IV