Укр Рус

Про іпотеку
Стаття 46. Порядок проведення розрахунків за майно, придбане на прилюдних торгахСт. 46 ЗУ Про іпотеку вiд 05.06.2003 № 898-IVПереможець прилюдних торгів протягом десяти робочих днів з дня підписання протоколу перераховує кошти за придбане на торгах майно на зазначений у протоколі банківський рахунок органу державної виконавчої служби.

{ Частина перша статті 46 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2677-VI від 04.11.2010 }

Гарантійний внесок, сплачений покупцем до початку прилюдних торгів, зараховується до ціни продажу. Іншим учасникам внесена сума повертається протягом трьох робочих днів з дня закінчення прилюдних торгів. Гарантійний внесок також підлягає поверненню, якщо торги не відбулися.

Якщо покупець не внесе всієї належної до сплати суми в десятиденний строк, гарантійний внесок йому не повертається, а наступний учасник, що запропонував найвищу ціну, не нижчу за початкову ціну продажу, оголошується переможцем прилюдних торгів. За його відсутності або відмови прилюдні торги оголошуються такими, що не відбулися. Гарантійний внесок не повертається також учаснику торгів, який став переможцем торгів, але відмовився підписати протокол.

Стаття 1 ...44 45 46 47 48 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про іпотеку вiд 05.06.2003 № 898-IV 

Рекомендовані сторінки

Про іпотеку Стаття 45. Порядок проведення прилюдних торгів Про іпотеку Стаття 48. Оскарження результатів прилюдних торгів Про іпотеку Стаття 47. Оформлення результатів прилюдних торгів та розподіл коштів від реалізації предмета іпотеки