Укр Рус

Про Кабінет Міністрів України
Стаття 10. Програма діяльності Кабінету Міністрів УкраїниСт. 10 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI1. Програма діяльності Кабінету Міністрів України базується на передвиборній програмі Президента України.

2. Програма діяльності Кабінету Міністрів України подається до Верховної Ради України Прем'єр-міністром України.

3. Програма діяльності Кабінету Міністрів України вважається схваленою, якщо за неї проголосувала більшість від конституційного складу Верховної Ради України. Рішення про схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України приймається у формі постанови Верховної Ради України.

4. Верховна Рада України може надати Кабінету Міністрів України можливість доопрацювати Програму діяльності Кабінету Міністрів України. Повторний розгляд Програми діяльності Кабінету Міністрів України Верховною Радою України проводиться не пізніше ніж на п'ятнадцятий день після прийняття такого рішення.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Кабінет Міністрів України від 07.10.2010 № 2591-VI 

Рекомендовані сторінки

Про Кабінет Міністрів України Стаття 12. Відставка Кабінету Міністрів України Про Кабінет Міністрів України Стаття 30. Повноваження Кабінету Міністрів України з розроблення і забезпечення виконання загальнодержавних програм Про Кабінет Міністрів України Стаття 11. Складення повноважень Кабінету Міністрів України у зв'язку з обранням Президента України Про Кабінет Міністрів України Стаття 37. Відносини Кабінету Міністрів України з судами загальної юрисдикції Про Кабінет Міністрів України Стаття 9. Призначення на посаду членів Кабінету Міністрів УкраїниДодати коментар до ст.10 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI