Укр Рус

Про Кабінет Міністрів України
Стаття 30. Повноваження Кабінету Міністрів України з розроблення і забезпечення виконання загальнодержавних програмСт. 30 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI1. Кабінет Міністрів України розробляє і вносить на розгляд Верховної Ради України проекти загальнодержавних програм з питань економічного, науково-технічного, соціального і культурного розвитку, охорони довкілля та з інших питань.

2. Кабінет Міністрів України одночасно із звітом про виконання Державного бюджету України за минулий рік подає Верховній Раді України звіти про хід виконання загальнодержавних програм.

Стаття 1 ...28 29 30 31 32 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Кабінет Міністрів України від 07.10.2010 № 2591-VI 

Рекомендовані сторінки

Про Кабінет Міністрів України Стаття 37. Відносини Кабінету Міністрів України з судами загальної юрисдикції Про центральні органи виконавчої влади Стаття 13. Територіальні органи міністерства Про центральні органи виконавчої влади Стаття 8. Міністр Про центральні органи виконавчої влади Стаття 19. Керівник та заступники керівника центрального органу виконавчої влади Про центральні органи виконавчої влади Стаття 17. Завдання центральних органів виконавчої влади