Укр Рус

Про Кабінет Міністрів України
Стаття 6. Склад Кабінету Міністрів України та статус його членівСт. 6 ЗУ Про КМУ від 07.10.2010 № 2591-VI
1. До складу Кабінету Міністрів України входять Прем'єр-міністр України, Перший віце-прем'єр-міністр України, три віце-прем'єр-міністри та міністри України.

2. Посадовий склад новосформованого Кабінету Міністрів України визначається Президентом України за поданням Прем'єр-міністра України одночасно з призначенням персонального складу Кабінету Міністрів України у порядку, встановленому статтею 9 цього Закону.

3. Посади членів Кабінету Міністрів України належать до політичних посад, на які не поширюється трудове законодавство та законодавство про державну службу.

4. Статус членів Кабінету Міністрів України визначається Конституцією України , цим та іншими законами України.


Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Кабінет Міністрів України від 07.10.2010 № 2591-VI 

Рекомендовані сторінки

Про адміністративні послуги Стаття 9. Порядок надання адміністративних послуг Про Кабінет Міністрів України Стаття 12. Відставка Кабінету Міністрів України Про Кабінет Міністрів України Стаття 8. Призначення на посаду Прем'єр-міністра України Про Регламент Верховної Ради України Стаття 228. Розгляд Верховною Радою звітів і доповідей Кабінету Міністрів України Про Кабінет Міністрів України Стаття 30. Повноваження Кабінету Міністрів України з розроблення і забезпечення виконання загальнодержавних програм