Укр Рус

Про колективне сільськогосподарське підприємство
Стаття 8. Права підприємства Ст. 8 ЗУ Про колективне сільськогосподарське підприємство від 14.02.1992 № 2114-XII1. Підприємство самостійно володіє, користується і розпоряджається належними йому об'єктами власності.

2. Право колективної власності здійснюють загальні збори членів підприємства, збори уповноважених або створений ними орган управління підприємства, якому передано окремі функції по господарському управлінню колективним майном.

3. Право власності підприємства охороняється законом. Належне йому майно може бути передано державним, кооперативним та іншим підприємствам, організаціям і громадянам за рішенням загальних зборів членів підприємства або зборів уповноважених.

4. Збитки, заподіяні підприємству його членами та іншими громадянами, державними підприємствами, установами, організаціями, іноземними організаціями, іншими юридичними особами, підлягають відшкодуванню на загальних підставах.

5. Страхування належного підприємству майна та інших цінностей здійснюється на добровільних засадах на умовах і в порядку, встановлених законодавством України.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...33 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про колективне сільськогосподарське підприємство від 14.02.1992 № 2114-XII Додати коментар до ст.8 ЗУ Про колективне сільськогосподарське підприємство від 14.02.1992 № 2114-XII