Укр Рус

Про контррозвідувальну діяльність
Стаття 10. Соціальні та правові гарантії співробітників органів і підрозділів Служби безпеки України, які здійснюють контррозвідувальну діяльність Ст. 10 ЗУ Про контррозвідувальну діяльність від 26.12.2002 № 374-IVНа співробітників органів і підрозділів Служби безпеки України, що здійснюють контррозвідувальну діяльність, поширюються соціальні і правові гарантії, встановлені законами України "Про Службу безпеки України" ( 2229-12 ), "Про соціальний і правовий статус військовослужбовців та членів їх сімей" ( 2011-12 ), іншими законами України.

Під час виконання співробітниками контррозвідувальних органів та підрозділів Служби безпеки України службових обов'язків їх адміністративне затримання, а також особистий огляд чи огляд речей, що є при них, транспортних засобів, які вони використовують, у разі необхідності проводиться, крім випадків вчинення ними злочинів, у присутності уповноваженого представника відповідного органу чи підрозділу Служби безпеки України.

Ніхто, крім прямих начальників, не має права втручатися в службову діяльність співробітників органів та підрозділів Служби безпеки України, що здійснюють контррозвідувальну діяльність. За втручання або перешкоджання виконанню ними службових обов'язків, вчинення опору, образу честі та гідності, погрози або насильства настає відповідальність згідно із законом.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 13 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про контррозвідувальну діяльність від 26.12.2002 № 374-IV 

Рекомендовані сторінки

Про контррозвідувальну діяльність Стаття 11. Гарантії дотримання законності під час здійснення контррозвідувальної діяльності  Про контррозвідувальну діяльність Стаття 12. Контроль за контррозвідувальною діяльністю, нагляд за дотриманням законності органами та підрозділами, що її здійснюють Додати коментар до ст.10 ЗУ Про контррозвідувальну діяльність від 26.12.2002 № 374-IV