Укр Рус

Про курорти
Стаття 9. Розгляд клопотань про оголошення природних територій курортнимиСт. 9 ЗУ Про курорти від 05.10.2000 № 2026-IIIКлопотання про оголошення природних територій курортними у місячний термін розглядаються:

щодо природних територій державного значення - спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань діяльності курортів з урахуванням пропозицій Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських рад;

щодо природних територій місцевого значення - відповідними місцевими органами виконавчої влади з питань діяльності курортів.

У разі схвалення клопотання спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань діяльності курортів або його місцевий орган погоджує це клопотання з власниками чи користувачами земельних ділянок.

На підставі результатів погодження клопотань відповідно спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань діяльності курортів, його місцеві органи забезпечують розроблення проектів оголошення природних територій курортними.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті