Укр Рус
< Про лікарські засоби

Про лікарські засоби
Стаття 14. Орган державного контролю за якістю лікарських засобів та умовами їх виробництва Ст. 14 ЗУ Про лікарські засоби від 04.04.1996 № 123/96-ВРКонтроль за якістю лікарських засобів та умовами їх виробництва здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів, відповідно до закону.

Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів, очолює керівник, який за посадою є Головним державним інспектором України з контролю якості лікарських засобів. Заступники керівника за посадою є відповідно заступниками Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів.

Контроль за якістю лікарських засобів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі здійснюється головними державними інспекторами з контролю якості лікарських засобів на відповідній території та їх заступниками.

Інші спеціалісти центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів, на яких покладено здійснення державного контролю за якістю лікарських засобів, є за посадою державними інспекторами з контролю якості лікарських засобів. { Стаття 14 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1034-V від 16.10.20

Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...28 

Перейти до статті